English

Elektrėnų savivaldybės administracija. Biudžetinė įstaiga, Rungos g. 5, LT-26110 Elektrėnai. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 188756190. Tel. (8 528) 58 000, El. p. administracija@elektrenai.lt          

Skelbimai
Archyvas
Mero žodis

 

Gerbiamieji Elektrėnų savivaldybės gyventojai,

          pasitikome  Naujuosius 2020-uosius metus. Šie metai mums ypatingi: kartu su visa Lietuva minėsime Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-metį, švęsime Elektrėnų miesto 60, Elektrėnų savivaldybės 20, Elektrėnų parapijos 30 metų sukaktis.
          Mes gyvename viename jauniausių miestų ir vienoje jauniausių savivaldybių Lietuvoje. Daugelis esame šių įvykių liudytojai, prisidėję savo darbais, idėjomis. Tik savo kraštą mylinčių žmonių dėka yra saugomos ir kuriamos tradicijos, rašoma istorija... Dėkoju kiekvienam už indėlį kuriant žmonių gerovę, garsinant mūsų kraštą.
          Geros idėjos,  bendras darbas, visuomenės palaikymas – tai svari žmonių pagalba, būtina vykdant didžiausius ir prasmingiausius darbus.  Tad kviečiu visus savivaldybės gyventojus išsakyti savo nuomonę, teikti pasiūlymus, dalytis gerąja patirtimi ... Tik visi kartu galime  sukurti mūsų Elektrėnų krašto gerovę!

                                                                                        Meras Kęstutis Vaitukaitis

 

 

 

 

 

 

 

Gerbiamieji Elektrėnų savivaldybės gyventojai,

 vieni metai keičia kitus, žiemą pakeis pavasaris, vienus žmones sutinkame, kitų netenkame, džiaugiamės, liūdime, guodžiame, mylime, atgailaujame, tikime – taip sukasi gyvenimo ratas...

Praeitais metais šventėme Lietuvos valstybingumo šimtmetį. Tai visiems priminė, kokia kaina iškovota laisvė ir nepriklausomybė ir kad svarbu ne tik iškovoti, bet ir ją išsaugoti ateinančioms kartoms. Savo prasmingais darbais, idėjomis galime prisidėti prie savo Elektrėnų krašto ir Lietuvos gerovės kūrimo.  Savivaldybėje įgyvendinti projektai pagerino gyventojų gyvenimo kokybę, paskatino plėtrą, padidino savivaldybės patrauklumą, o gyventojų  pasiekti  rezultatai garsino Elektrėnų kraštą sporto, kultūros, socialinėje ir kitose srityse.

Geros idėjos,  bendras darbas, visuomenės palaikymas – tai svari žmonių pagalba, būtina vykdant didžiausius ir prasmingiausius darbus.  Kviečiu visus savivaldybės gyventojus būti aktyvius, išsakyti savo nuomonę, teikti pasiūlymus, dalytis gerąja patirtimi... Tik visi kartu galime  sukurti savo krašto gerovę!

___________________________________________________________________________________

                                        

Mielieji Elektrėnų savivaldybės gyventojai,

naujų metų pradžia yra puiki proga apžvelgti praėjusius metus. 2017-aisiais pradėjome į save ir savo aplinką žiūrėti atsakingiau. Supratome, kad jokios investicijos ar europinė parama nesukurs jaukaus miesto, miestelio ar kaimo be mūsų pačių pastangų. Išmokome ne tik kurti, bet ir išsaugoti tai, ką turime. Savivaldybės miestuose renovuojami gyvenamieji namai, iniciatyvios miestelių ir kaimo bendruomenės tvarko viešąsias erdves, nebetoleruojame vandalų ir mūsų gražios gamtos niokotojų. Viskas, ką sukūrėme praėjusiais metais, – tai Elektrėnų savivaldybės žmonių darbo ir atsakingumo rezultatas. Jūs mūsų didžiausias turtas!

Į 2018-uosius įžengiame nestokodami optimizmo. Kartu toliau dirbsime ir kursime aplinką, kad būtų gera gyventi kiekvienam Elektrėnų savivaldybės gyventojui. Švęsdami Lietuvos valstybingumo šimtmetį drąsiai žvelkime į ateitį ir būkime atsakingi valstybės piliečiai!

____________________________________________________________________________________

                                                     
 Būkime dėkingi už iškovotą laisvę

Prieš dvidešimt septynerius metus Sausio 13-ąją visam pasauliui parodėme, kad esame vieningi, drąsūs ir nepalaužiami. Minėdama šį svarbų istorinį įvykį Elektrėnų savivaldybė prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Sausio 12 d. uždegtos žvakės įstaigų, organizacijų, įmonių, institucijų ir gyventojų namų languose. Vakare degė simboliniai laužai, buvo aukojamos Šv. Mišios Elektrėnų Švč. Mergelės Marijos Kankinių Karalienės bažnyčioje, vyko Elektrėnų meno mokyklos koncertas. Organizuoti renginiai seniūnijose.

Dėkoju mūsų krašto žmonėms, kurie gynė mūsų šalies laisvę, kurie nepamiršta pagerbti žuvusiųjų atminimą ir dalyvauja šiai dienai skirtuose renginiuose, Elektrėnų meno mokyklos mokytojams, kurie dovanojo susirinkusiems gražų koncertą.    

Vertinkime iškovotą laisvę, būkime savo šalies, Elektrėnų krašto patriotai!

 Paskutinis atnaujinimas: 2020-01-03 10:54:55
Elektrėnų meras

Kęstutis VaitukaitisElektrėnų savivaldybės meras
Naujienlaiškis
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282901
Vasaris
    2020     

© Elektrėnų savivaldybė. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.