Klausimai-atsakymai
Sveiki,noriu pasiteirauti ar tikrai elektrenu savivaldybe nepripazista 3gr turintis neigaluma asmenys i sosialines lengvatas bustus igijimui nuomai ir skaitomi asmenys turintis 3gr neigalumu kaip 100%darbingais?
Spausdinti

Laba diena,
Iš Jūsų pateikto klausimo neaišku, dėl kokios paramos Jūs teiraujatės. Jei norite išsiaiškinti dėl socialinio būsto nuomos ar  kompensacijos už būsto nuomą, šiuo atveju testuojamos pajamos ir turtas, neatsižvelgiant į turimą neįgalumo ar darbingumo dydį. Jei norite išsiaiškinti dėl kompensacijos už būsto šildymo išlaidas, į šią paramą turi teisę pretenduoti iš dalies darbingi asmenys (pagal anksčiau nustatytą 3 invalidumo grupę), kurie registruojasi Užimtumo tarnyboje arba dirba, taip pat testuojamos šeimos ar asmens pajamos ir turtas.
Siūlyčiau kreiptis į Elektrėnų savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus specialistus, kurie Jums išsamiai paaiškins galimybes.

Su pagarba
Violeta Šimkūnienė
Socialinės paramos skyriaus vedėja

Atgal

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika