LietuviškaiEnglish

Elektrėnų savivaldybės administracija. Biudžetinė įstaiga,
Rungos g. 5, LT-26110 Elektrėnai. Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 188756190.
Tel. (8 528) 58 000, El. p. administracija@elektrenai.lt          

Skelbimai
Archyvas
Tarybos posėdyje priimti sprendimai

2021-08-31

 

2021-08-25 vyko Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdis. Posėdyje priimti sprendimai.
Elektrėnų savivaldybės administracijos direktorius Gediminas Ratkevičius informavo apie 2021 metų I pusmečio tarybos sprendimų vykdymą. Elektrėnų savivaldybės tarybai svarstyti buvo pateikti 179 sprendimų projektai, priimti 174 sprendimai, iš jų įvykdyta 90, vykdomi 46, nuolat vykdomi 37, neįvykdytas 1.
Taryba patvirtino Elektrėnų savivaldybės 2020 metų biudžeto vykdymo ataskaitų rinkinį.
Nuspręsta pakeisti Elektrėnų savivaldybės 2021 metų biudžetą. Sprendimas parengtas siekiant užtikrinti biudžeto subalansavimą, asignavimų skyrimą.
Taryba nusprendė imti ilgalaikę iki 500,0 tūkst. Eurų paskolą iki dešimties metų investicijų projektams: „Vievio pradinės mokyklos renovavimas“, „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės) panaudojimas Elektrėnų savivaldybės biudžetinėse įstaigose“, „Sporto bazių atnaujinimas Elektrėnų savivaldybėje“, „Gatvių apšvietimo modernizavimas Elektrėnų savivaldybėje“.
Nuspręsta patvirtinti fiksuotų pajamų mokesčio dydžius ir lengvatas, taikomas įsigyjant verslo liudijimus 2022 metais vykdomai veiklai.
Patvirtintas Elektrėnų savivaldybės 2020 metų konsoliduotųjų finansinių ataskaitų rinkinys. Jis sudarytas vadovaujantis Viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartais.
Taryba leido Elektrėnų savivaldybės administracijai įsigyti lengvąjį tarnybinį automobilį iki 30 tūkstančių eurų vertės finansinės nuomos (lizingo) būdu. Įgyvendinus sprendimą, bus patenkintas administracijos poreikis ir atnaujintas tarnybinių automobilių parkas.
Nuspręsta patikslinti Elektrėnų savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų klasių skaičių kiekviename sraute ir mokinių skaičių kiekvienos klasės sraute, priešmokyklinio ugdymo grupių ir vaikų skaičių grupėse, ikimokyklinio ugdymo grupių ir vaikų grupėse skaičių 2021–2022 mokslo metais.
Patvirtinti Elektrėnų savivaldybės priešmokyklinio ugdymo organizavimo modeliai. Priešmokyklinio ugdymo modelius įstaigos pasirenka tokius, kurie labiausiai atitinka tėvų ir vaikų poreikius.
Taryba patvirtino Atlyginimo dydžio už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas Elektrėnų savivaldybės mokyklose, išlaikymą nustatymo ir mokėjimo tvarkos aprašą, reglamentuosiantį atlyginimo dydį už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, maitinimą ir ugdymo reikmių tenkinimą Elektrėnų savivaldybės mokyklose, kuriose Elektrėnų savivaldybės įgyvendina savininko teises ir pareigas.
Pakeistas Mokymo lėšų apskaičiavimo, paskirstymo ir naudojimo tvarkos aprašas, kad jo nuostatos atitiktų galiojantį poįstatyminį teisinį reguliavimą.
Nuspręsta pakeisti Atlyginimo dydžio už formalųjį švietimą papildantį ugdymą ir neformalųjį švietimą Elektrėnų savivaldybės meno mokyklose nustatymo ir mokėjimo tvarkos aprašą ir jį išdėstyti nauja redakcija.
Pripažintas netekusiu galios Elektrėnų savivaldybės tarybos 2002 m. vasario 6 d. sprendimas Nr. 10 „Dėl Moksleivių maitinimo paslaugų“ su visais pakeitimais ir papildymais, nes šis sprendimas ir vėlesni jo pakeitimai neatitinka galiojančių teisės aktų.
Iš dalies pakeistas Mokinių maitinimo organizavimo Elektrėnų savivaldybės švietimo įstaigose tvarkos aprašas ir 3.1 papunktis išdėstytas taip: „3.1. mokinių maitinimo paslaugos, už kurias Elektrėnų savivaldybės tarybos (toliau – taryba) nustatytą 25 procentų antkainį (įsigytiems maisto produktams ir prekėms) priskaičiuoja mokyklos vadovo paskirtas asmuo. Už suteiktą mokamo maitinimo paslaugą mokiniai (tėvai ar kiti teisėti vaiko atstovai), kiti mokyklos bendruomenės nariai atsiskaito patys grynaisiais pinigais ar kitais mokėjimo būdais;“.
Nuspręsta nustatyti Elektrėnų švietimo paslaugų centro teikiamų atlygintinų paslaugų įkainius. Sprendimas įsigalioja 2021 m. rugsėjo 1 d.

Pakeistas sprendimas „Dėl Elektrėnų savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos sudarymo ir nuostatų patvirtinimo“. Pakeista Elektrėnų savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos sudėtis.
Nuspręsta sudaryti sutartis su AB „Energijos skirstymo operatorius“ dėl neterminuotų servitutų nustatymo Elektrėnų savivaldybės patikėjimo teise valdomuose sklypuose Sabališkių g. 1D ir Sabališkių g. 1U Elektrėnuose.
Taryba patvirtino Viešame aukcione parduodamo Elektrėnų savivaldybės nekilnojamojo turto sąrašą ir nustatė, kad skelbiama pradinė Elektrėnų savivaldybės nekilnojamojo turto pardavimo pirmame viešame aukcione kaina būtų ne mažesnė už nustatytą pagal individualų vertinimą, atliktą Lietuvos Respublikos turto ir verslo vertinimo pagrindų įstatymo nustatyta tvarka.
Nuspręsta sutikti perimti Elektrėnų savivaldybės nuosavybėn savarankiškosioms funkcijoms įgyvendinti valstybei nuosavybės teise priklausantį ir šiuo metu Nacionalinės švietimo agentūros patikėjimo teise valdomą ilgalaikį ir trumpalaikį turtą ir jį perduoti nurodytoms mokykloms valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise.
Leista viešo konkurso būdu nuomoti bevielio ryšio duomenų perdavimo įrangai sumontuoti 5 metų laikotarpiui su galimybe pratęsti sutarties terminą ne ilgesniam nei 10 metų bendram nuomos laikotarpiui Elektrėnų savivaldybei nuosavybės teise priklausančių vandens Beižionių k., Kareivonių k., Pastrėvio k., Semeliškių mstl. stogų plotus (iki 8 kv. m vienam operatoriui), nustatydama ne mažesnę kaip 35,00 Eur/mėn. nuomos kainą bevielio ryšio duomenų įrangai sumontuoti ir ne mažesnę kaip 100,00 Eur/mėn. nuomos kainą korinio ryšio duomenų perdavimo įrangai sumontuoti.
Nuspręsta nustatyti AB „Ignitis gamyba“ Abromiškių ir Šarkinės katilinėse gaminamos šiluminės energijos bazinės kainos dedamąsias 2021 m. rugsėjo mėn. – 2022 m. rugpjūčio mėn. laikotarpiui.
Elektrėnų savivaldybės tarybos sprendimai ir sprendimų projektai skelbiami www.elektrenai.lt (Taryba, Tarybos sprendimų projektai, Tarybos sprendimai).

Tarybos ir mero sekretoriatas

Atgal Spausdinimo versija
Elektrėnų meras

Kęstutis VaitukaitisElektrėnų savivaldybės meras
Naujienlaiškis
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Rugsėjis
    2021     

© Elektrėnų savivaldybė. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.