Skelbiamas Elektrėnų savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiojo specialisto konkursas

2022-06-21

 2022-06-21 Valstybės tarnybos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos interneto svetainėje paskelbtas (skelbimo numeris Nr. 52164).

Elektrėnų savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiojo specialisto konkursas.

Pareiginės algos koeficientas baziniais dydžiais -9,2

                        Šias pareigas einančio valstybės tarnautojo funkcijos:

1. Apdoroja su stebėsena ir (ar) analize susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja susijusios informacijos apdorojimą.

2. Konsultuoja priskirtos srities klausimais.

3. Rengia ataskaitas, išvadas ir kitus dokumentus arba prireikus koordinuoja ataskaitų, išvadų ir kitų dokumentų rengimą.

4. Rengia teisės aktų projektus ir kitus susijusius dokumentus dėl stebėsenos ir (ar) analizės vykdymo arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų ir kitų susijusių dokumentų dėl stebėsenos ir (ar) analizės rengimą.

5. Kuruoja padalinio vadovo priskirtas savivaldybės švietimo įstaigas.

6. Koordinuoja savivaldybės švietimo įstaigų mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų atestaciją ir kvalifikacijos atitiktį.

7. Tvarko švietimo ir mokslo institucijų registrą savivaldybėje, administruoja savivaldybės mokinių ir pedagogų registrus, prižiūri, kaip vykdomas švietimo įstaigų duomenų teikimas.

8. Kuruoja priskirtų mokomųjų dalykų metodinę veiklą.

9. Koordinuoja savivaldybės švietimo ir ugdymo programų finansavimą ir įgyvendinimą.

10. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.

 

                                                       Specialieji reikalavimai:

1. Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:0

1.1. Išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;

2. Užsienio kalbos mokėjimo reikalavimai:0

2.1. kalba – anglų arba vokiečių arba prancūzų;

2.2. kalbos mokėjimo lygis – B1.

3. Atitikimas kitiems reikalavimams:0

3.1. Atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2004 m. lapkričio 3 d. įsakyme Nr. ISAK-1717  nustatytus kvalifikacinius  reikalavimus (išskyrus 5 p.).

4. Kvalifikacijos atestatai ir pažymėjimai:0

4.1. Turėti pedagogo kvalifikaciją.

Pretendentų dokumentai priimami per VATIS Atrankos modulį iki 2022-07-07. Konkurso administravimo, organizavimo, dokumentų priėmimo funkcijas atlieka centralizuotai Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Miglė Gylienė, vyriausioji specialistė
8 5271 7561; 8 672 86093
[email protected]

 

Atgal Spausdinimo versija

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika