Vietos savivaldos atstovų delegacijos iš Moldovos, Sakartvelo ir Ukrainos vizitas Elektrėnuose

2022-09-21

 

Rugsėjo 21 d. Elektrėnų savivaldybėje lankėsi vietos savivaldos atstovų delegacija iš Moldovos, Sakartvelo ir Ukrainos, kuriuos lydėjo Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) atstovai.

Vizitą organizavo LSA kartu su Europos regionų ir miestų taryba (CEMR). Tikslas – perduoti Lietuvos patirtį  atliekų tvarkymo, vandens ūkio valdymo ir energinio efektyvumo srityse, taip pat supažindinti su pasiekimais panaudojant ES paramą įvairiems projektams įgyvendinti. 

Svečius pasveikino mero pavaduotojas Raimondas Ivaškevičius, Administracijos direktorius Gediminas Ratkevičius supažindino su Savivaldybės administracijos struktūra, Giedrė Tomkevičiūtė-Kalinauskienė pristatė projektinę veiklą, UAB „EKŪ“ generalinis direktorius Ričardas Leckas kalbėjo  apie bendrovės veiklą ir pasiekimus atliekų tvarkymo, vandens tiekimo, renovacijos, daugiabučių priežiūros  srityse. Vėliau vyko diskusija, atsakyta į pateiktus klausimus. Susitikime dalyvavo mero patarėjas Aleksandras Klumbys, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Inga Kartenienė,  Finansų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Jekaterina Goličenko.

Delegacija apžiūrėjo renovuojamus daugiabučius, valymo įrengimus ir kitus objektus.

 

Tarybos ir mero sekretoriatas

Atgal Spausdinimo versija

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika