Elektrėnų savivaldybės informacija apie 2023 metais numatomą organizuoti ir įgyvendinti Užimtumo didinimo programos priemonę (įdarbinimas laikino pobūdžio darbams)

2023-01-30

                

 

                      Elektrėnų savivaldybės administracija planuoja 2023 metais Elektrėnų savivaldybės teritorijoje įgyvendinti Užimtumo didinimo programos (toliau – Programa) priemonę –  įdarbinimas laikino pobūdžio darbams  ir skelbia darbdavių atranką.

              Planuojama, kad visos lėšos bus skiriamos Elektrėnų savivaldybės infrastruktūrai tvarkyti (žaliųjų plotų, gėlynų, želdinių, vandens telkinių pakrančių, poilsio zonų, maudyklų, užterštų, bešeimininkių, neprižiūrimų teritorijų, stichiškai susidariusių sąvartynų, istorijos ir kultūros paveldo objektų, kapinių ir kitų viešųjų erdvių valymo ir priežiūros darbai). Šiuos laikino pobūdžio darbus galės organizuoti ir vykdyti savivaldybės seniūnijos, biudžetinės įstaigos, bendruomenės, kitos ne pelno siekiančios organizacijos, kurios registruotos ir vykdo veiklą Elektrėnų savivaldybės teritorijoje ir kurių viešosios erdvės ne mažesnės kaip 3 ha. Už kiekvieną įdarbintą asmenį bus mokamos kompensacijos (darbo užmokesčio, draudėjo privalomojo valstybinio socialinio draudimo įmokų, už nepanaudotas atostogas), už įdarbinto asmens faktiškai dirbtą laiką skaičiuojama pagal tą mėnesį Vyriausybės patvirtintą minimalų atlyginimą.  Kompensacijas mokės Elektrėnų savivaldybė (100 procentų).

Darbdavių, pageidaujančių dalyvauti Programoje, atranką vykdo Elektrėnų savivaldybės nuolat veikianti Programos darbų įgyvendinimo ir darbdavių atrankos komisija.

                      Darbų pradžia ir pabaiga – 2023 metų II–IV ketvirčiai. Programos vidutinė trukmė vienam asmeniui – 4 mėn.             

Dalyvaujantys Programoje darbdaviai įdarbinti galės tik bedarbius, įsiregistravusius Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vilniaus klientų aptarnavimo departamento Trakų skyriuje, deklaravusius Elektrėnų savivaldybę kaip gyvenamąją vietą. Pirmenybė įdarbinant pagal Programą bus teikiama bedarbiams – prioritetas teikiamas ilgalaikiams, vyresnio amžiaus ir nekvalifikuotiems  bedarbiams.

Darbdaviai, pageidaujantys dalyvauti įgyvendinant Programos priemonę – įdarbinimas laikino pobūdžio darbams, Elektrėnų savivaldybės administracijos direktoriui turi pateikti: Elektrėnų savivaldybės užimtumo didinimo programos paraišką kurioje nurodoma: informacija apie paraiškos teikėją, planuojamų įdarbinti asmenų pareigybes, darbų pavadinimus, darbų pobūdį ir apimtis, numatomų sukurti laikinų darbo vietų ir į jas įdarbinti asmenų skaičių, įdarbinimo trukmę ir kitą informaciją, nurodytą paraiškos formoje.

                      Dokumentus su lydraščiu prašome pateikti iki 2023 m. vasario 14 d. 17 val. Elektrėnų savivaldybės administracijos direktoriaus referentei arba e. paštu [email protected]

                      Informacija teikiama Elektrėnų savivaldybės administracijos Finansų ir strateginio planavimo skyriuje (224 kab., Rungos g., 5 Elektrėnai), kreiptis į vyr. specialistę Nijolę Kazanavičienę, tel. (8 528) 58 038, el. p. [email protected]

                      Programą (patvirtinta tarybos 2023-01-23 sprendimu Nr. VI.TS-6), paraiškos formą (46.0 kb) rasite www.elektrenai.lt.

Atgal Spausdinimo versija

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika