Antikorupcinis švietimas
Pagrindinis antikorupcinio sąmoningumo didinimo tikslas – padėti kiekvienam visuomenės nariui ugdyti pilietiškas ir sąmoningas vertybes, prisidėti formuojant Lietuvos gyventojo skaidrumo nuostatas, skleisti žinią apie sąžiningumo visuomenėje svarbą ir naudą. Švietimas, kaip procesas, yra nuolatinis ir nesibaigiantis, visada besikeičiantis ir prisitaikantis prie naujovių.
Ugdant vertybes ir formuojant antikorupcines nuostatas, naudojami įvairūs, kiekvienai auditorijai vis kitaip pritaikomi metodai – paskaitos, praktiniai seminarai, viešos teminės akcijos ir iniciatyvos. Kiekviena iš išvardintų formų turi prasmę – padėti suvokti sąmoningo ir tvirto piliečio svarbą demokratinei visuomenei.
Informuojame, kad veikia STT e. mokymo platforma, kurioje rasite profesionalią antikorupcinio švietimo mokymų medžiagą valstybės tarnautojams ir visiems besidomintiems antikorupcinės aplinkos kūrimo tema. Ši platforma yra nemokama, po mokymų baigimo vartotojams išduodami sertifikatai, liudijantys kvalifikacijos kėlimą.
Nuoroda į STT svetainę https://www.stt.lt/antikorupcinis-svietimas/4934
 
 
 
 
 
 
 
 
Paskutinis atnaujinimas: 2022-03-03 10:28:06

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika